Lista zgłoszonych

TRASA RELAX 10 km
(liczba zgłoszeń: 15)

Imię
Nazwisko
Miasto
Grzegorz
Gruszczyński
Zaniemyśl
Magda
Gruszczyńska
Zaniemyśl
Marta
Gruszczyńska
Zaniemyśl
Anna
Bolikowska
Zielona Góra
Filip (Anna)
Grabarczyk (Bolikowska)
Zielona Góra
Damian
Pecold
Szczecin
Anna
Kosicka
Szczecin
Agnieszka
Dziekan-Grychowska
Nekla
Olaf
Grychowski
Nekla
Bruno
Grychowski
Nekla
Tomasz
Kozłowski
Poznań
Dorota
Wiśniewska
Poznań
Antonina
Dopierała
Dopiewo
Katarzyna
Wojciechowska
Poznań
Jarosław
Wojciechowski
Poznań

TRASA PIESZA 25 km
(liczba zgłoszeń: 31)

Imię
Nazwisko
Miasto
Barbara
Galla
Mochy
Paweł
Wolniewicz
Dąbrówka
Sebastian
Wojciech
Rokietnica
Katarzyna
Rybarczyk
Poznań
Agata
Grill
Poznań
Beata
Kaczmarek
Poznań
Izabella
Szewczyk
Poznań
Zuzanna
Grzybulska
Poznań
Wojciech
Jaworski
Poznań
Mateusz
Suwara
Wrocław
Paweł
Degórski
Poznań
Krzysztof
Spychała
Poznań
Marta
Lubieniecka-Witkowska
Zielona Góra
Wojciech
Witkowski
Zielona Góra
Paweł
Bagiński
Obrowo
Jolanta
Bagińska
Obrowo
Krzysztof
Nowak
Kamionki
SYLWIA
SEIDE
Poznań
Katarzyna
Jędrowska
Kiekrz
KATARZYNA
CYTRYŃSKA
GNIEZNO
DARIUSZ
KOSOŃ
WRZEŚNIA
Beata
Jerzy
Wieleń
Kostiantyn
Kirakosov
Leszno
Jakub
Król
Poznań
Michał
Antkowiak
Poznań
Paweł
Mikulak
Poznań
Paweł
Olszański
Szczecin
Joanna
Miedkowska
Szczecin
Krystian
Borowiec
Poznań
Bartosz
Augustyniak
Złotniki
Rafał
Augustyniak
Złotniki

TRASA PIESZA 50 km
(liczba zgłoszeń: 6)

Imię
Nazwisko
Miasto
Sławomir
Szczepański
Poznań
Marek
Muszyński
Poznań
Małgorzata
Trawkowska
Poznań
Paweł
Górczyński
Poznań
Paweł
Ignaczak
Poznań
Waldemar
Binkowski
Leszno

TRASA ROWEROWA 100 km
(liczba zgłoszeń: 37)

Imię
Nazwisko
Miasto
Ewa Rogacz
Rogacz
Nowy Tomysl
Maciej
Zbierski
Poznań
Radosław
Grychowski
Nekla
Mariola
Gruszczyńska
Zaniemyśl
Marzena
Bosacka
Września
Andrzej
Kozioł
Plewiska
Krzysztof
Cecuła
Swarzędz
Błażej
Sobków
Nowy Tomyśl
Jacek
Szuwalski
Nowy Tomyśl
Rafał
Kucharski
Dąbrówka Wlkp.
Łukasz
Sosiński
Rokietnica
Piotr
Andrzejczak
Nowy Tomyśl
Tomasz
Czyżewski
Nekla
Bartosz
Rajewski
Nowy Tomyśl
Bartosz
Andrzejczak
Nowy Tomyśl
Bartosz
Andrzejczak
Nowy Tomyśl
Piotr
Łosiński
Poznań
Przemysław
Białasik
Nekla
SŁAWOMIR
FORMANOWSKI
LESZNO
ARTUR
JANIK
LESZNO
ARTUR
WOZIŃSKI
LIPNO
ADAM
WIŚNIEWSKI
LESZNO
KRZYSZTOF
WIŚNIEWSKI
LESZNO
Mariusz
Rudnicki
Wołów
Krzysztof
Kowalski
Wołów
Wojtek
Maćkowiak
Poznań
Adam
Benamer
Poznań
Adrian
Umyszkiewicz
Poznań
Anula
Matuszewska
Poznań
Krystyna
Konieczna
Lipka
Tomasz
Konieczny
Lipka
Łukasz
Sawicki
Poznań
Wojciech
Hołdakowski
Warszawa
Olga
Grabowska
Otwock
Mateusz
Hoffmann
Lipno
Bartosz
Stawski
NOWY TOMYŚL
Jarosław
Dawidziak
Leszno

TRASA AR 60 km
(liczba zgłoszeń: 28)

Team
Imię (Z1)
Nazwisko (Z1)
Miasto (Z1)
Imię (Z2)
Nazwisko (Z2)
Miasto (Z2)
APD-4
Aleksandra Kryś
Kryś
Opalenica
Olgierd
Jastrzębski
Opalenica
Wiśniowy mix
Tomasz
Nawrocki
RAkownia
Beata
Nawrocka
Rakownia
PAMK - permanentnie aktywnie, mało doskonale
Konrad Gasiorowski
Gasiorowski
plonsk
emilia
suchodolska
plonsk
Leniwce
Agnieszka
Pachutko
Poznan
Damian
Siebert
Poznan
Zbrojarze
Wanda
Ziółkowska
Poznań
Michał
Równiak
Poznań
Ziomki
Aleksandra
Łukojko
Wrocław
Joanna
Łukojko
Wrocław
Nie Mamy Czasu
Przemysław
Łuczak
Gębice
Paweł
Chołuj
Ostrów Wlkp.
Grube ryby
Marcin
Kierinkiewicz
Oborniki
Ewelina
Siebert
Poznań
Walec i Koparka
Paweł
Kazimierczyk
Wrocław
Urszula
Grochocińska
Wrocław
Ślązocy
Kamila
Lisowska
Zabrze
Patryk
Tkacz
Tychy
Heble
Dariusz
Mowel
Wola
Zbigniew
Stefański
Libiąż
Pośrodku Żywota
Iwona
Soczyńska
Podkowa Leśna
Michał
Madaliński
Podkowa Leśna
APD 1
Bartosz
Śliwiński
Czerwonak
Paola
Kasztelan
Złotniki
Pani i Pan Rozjebunda
Adam
Wrzecian
Poznań
Sylwia
Piechota
Kraków
APD10
Andrzej
Szała
Śrem
Patrycja
Szała
Śrem
APD 8
Radek
Kamieniczny
Śrem
Lidia
Barańska
Śrem
APD9
Anna
Czerniawska
Dąbrówka
Patryk
Barański
Luboń
BeZet
Zbigniew
Bednarczyk
Poznań
Beata
Kaczmarek
Poznań
ADP - 99
Nina
Nowinska
Poznan
Borys
Seweryn
Poznan
Ryczące łosie
Mateusz
Siebert
Poznań
Anna
Orbik
Kłodawa
Przyszliśmy Popatrzeć
Agnieszka
Naudziunas
Poznań
Wojciech
Szkoła
Poznań
adventuresport.pl
Marek
Galla
Bydgoszcz
Katarzyna
Sadurska-Galla
Bydgoszcz
KSE ON-SIGHT, Zgrupka Luboń
Adam
Rosiński
Poznań
Kamil
Wójcik
Poznań
Mazur&Mazur
Magdalena
Mazur
Poznań
Maciej
Mazur
Poznań
I cóż, że ze Szwecji
Michał
Gałuszka
Poznań
Magdalena
Gałuszka
Poznań
Którędy na Wrocław?
Monika
Grobelna
Poznań
Marek
Błażewicz
Poznań
AR Poznań
Jan
Ritter
Poznań
Maria
Ritter
Poznań
APD 6
Jagna
Łunkiewicz
Poznań
Leszek
Leonarczyk
Poznań

TRASA AR 120 km
(liczba zgłoszeń: 20)

Team
Imię (Z1)
Nazwisko (Z1)
Miasto (Z1)
Imię (Z2)
Nazwisko (Z2)
Miasto (Z2)
31 BLT
Robert
Halamus
Poznań
Piotr
Jakubik
Poznań
Buldożer
Marcin
Skawiński
Oborniki
Paweł
Mielcarek
Poznań
Bez Nazwy
Marzka
Janerka-Moroń
Chorzów
Paweł
Słoma
Ustka
NAPIER...ACZE
Patryk
Szymański
Mosina
Dariusz
Poślednik
Złotniki
PKS
Bartlłomiej Surma
Surma
Bielany Wrocławskie
Michał
Kucharczyk
Wrocław
ColcaPeru
Maria
Lebioda
Poznań
Kajetan
Rystał
Poznań
UltraAR Team
Łukasz
Drewniak
Kraków
Joanna
Jachym
Kraków
Stryki - Byki Adventure Team
Bartłomiej
Grabowski
Otwock
Tomasz
Grabowski
Warszawa
Team 360 / mod-x.org
Kornel
Jaskuła
Kostomłoty
Anka
Tkaczuk
Opole
MOKRE NOGI
Czarek
Wichniewicz
Puszczykowo
Michał
Fiedosiuk
Wagrowiec
Oriento Expresso z masowym elementem
Krzysztof
Gruhn
Zakrzewo
Jarosław
Konczalski
Września
Zespół Szkół Technicznych Ostrów Wielkopolski
Bogusław
Wawrzyniak
Gorzyce Wielkie
Jacek
Dwornik
Radłów
ON-SIGHT/Koniec Kiepszczenia
Krzysztof
Łakomiec
Poznań
Szymon
Pietrowski
Łódź
Rajdkonwalii.pl Team
Franciszek
Galla
Mochy
Jacek
Galla
Mochy
zmęczeni życiem
Marcin Grabowski
Grabowski
Poznań
Paweł
Horanin
Sławoborze
Rajdkonwalii.pl Team MIX
Władysław
Sielicki
Słubice
Adrianna
Kobusińska
Słubice
On-Sight
Piotr
Kryszak
Poznań
Mateusz
Kaczmarek
Poznań
Petronelka i Rojber
Magdalena
Matelska
Poznan
Marcin
Wichlacz
Poznan
AR Team
Maciek
Dubaj
Przymśl
Irek
Waluga
Katowice
AR Team mix
Justyna
Frączek-Bogacka
Kraków
Maciek
Marcjanek
Łódź