Nowy PARTNER zawodów

Z przyjemnością informujemy, że Partnerem zawodów Wertepy 2017 został zespół Aktywnie Permanentnie Doskonale –  grupa  ludzi aktywnych, zarażających energią i chęcią działania!

Zmieniamy sposób postrzegania Polski. Pokazujemy piękno i wartości naszego kraju zachęcając do wyjazdu z nami na rożne aktywne wypady: rowery, kajaki, żagle, narty, trekkingi itp. Starając się za każdym razem pokazać kulturę i Sztukę Regionu Polski w którym przebywamy.

Wspieramy swoim doradztwem miejsca, obiekty do których poróżujemy i zabieramy wszystkich chcących z nami spędzić czas aktywnie i w niekonwencjonalny sposób. Nasze przykładowe miejsca i aktywności to Marina w Wdzydzach Kiszewskich gdzie organizujemy nasze autorskie TREGATTY, Agroturystyka Nadarzyce, Małe Swory, Swornegacie, Wrzosy, gdzie organizujemy nasze najpopularniejsze  przedsięwzięcie KAJAWERY. Wszędzie tam, poza aktywnym spędzaniem czasu organizujemy także Kulinaria, gdzie wspólnie przygotowujemy regionalne posiłki, przekazujemy wiedzę o historii danego miejsca i wspólnie odwiedzamy odbywające się w czasie naszego pobytu wydarzenia kulturalne.

Stanowimy już sporą grupę zapaleńców, która powiększa się z miesiąca na miesiąc- koniecznie do nas dołącz!