Wyniki

Trasa TP25

Miejsce Nr start Imię Nazwisko Miasto Czas
1 3 Paweł Błażejewski Kościan 03:00:00
2 27 Łukasz Klój Poznań 03:02:00
3 23 Maciej Wąsowski Szamotuły 03:02:00
4 8 Wojciech Jaworski Poznań 03:17:00
4 18 Krzysztof Nowak Kamionki 03:17:00
4 22 Patryk Szymański Mosina 03:17:00
7 14 Damian Kurkowiak Warszawa 03:25:00
7 25 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 03:25:00
9 13 Grzegorz Kurkowiak Poznań 03:26:00
10 4 Błażej Czerwiński Gołańcz 04:12:00
10 16 Paweł Mikulak Poznań 04:12:00
12 12 Tomasz Kozłowski Poznań 04:15:00
12 26 Jakub Wojtaś Leszno 04:15:00
14 1 Michał Antkowiak Poznań 04:31:00
15 2 Zbigniew Bednarczyk Poznań 04:48:00
15 17 Marek Nogaj Dopiewo 04:48:00
15 21 Sylwia Seide Poznań 04:48:00
18 7 Paweł Ignaczak Poznań 04:49:00
19 15 Magdalena Matelska Poznan 05:26:00
19 24 Marcin Wichlacz Chyby 05:26:00
21 28 Wojciech Konieczny ?? 06:22:00
22 10 Michal Kerber Poznan 08:20:00
22 20 Dawid Piotrowski Poznań 08:20:00
24 6 Zuzanna Grzybulska Poznań 10:19:00 w tym 3h kary za bpk
24 9 Beata Jerzy Wieleń 10:19:00 w tym 3h kary za bpk5

 

 

Trasa TP50

Miejsce Nr start Imię Nazwisko Miasto Czas
1 53 Michał Jędroszkowiak Książ Wlkp 05:26:00
2 52 Paweł Górczyński Poznań 05:41:00
3 56 Sebastian Wojciech Rokietnica 06:56:00
4 51 Bogusia Górczyńska Poznań 07:42:00
5 55 Piotr Sady Kalisz 10:13:00
6 54 Maciej Piasecki Poznań 11:48:00

 

TR80

Miejsce Nr start Imię Nazwisko Miasto Czas
1 88 Kajetan Rystał Poznań 05:28:00
2 73 Darek Błaszczyk Oeśnica 05:38:00
2 80 Jacek Hajduk Oleśnica 05:38:00
2 81 Lidka Hajduk Oleśnica 05:38:00
5 77 Paweł Degórski Poznań 07:00:00
6 78 Magdalena Dybul POZNAŃ 07:29:00
6 91 Joanna Trafas Kicin 07:29:00
8 74 Zuzanna Bogucka Poznań 07:33:00
8 84 Krzysztof Kownacki Poznań 07:33:00
8 87 Łukasz Prętki Poznań 07:33:00
11 89 Weronika Szczepaniak Dobra 07:55:00
11 90 Tadeusz Szczepaniak Dobra 07:55:00
13 76 Tomasz Czyżewski Nekla 09:44:00
13 79 Radosław Grychowski Nekla 09:44:00
15 75 Marzena Bosacka Września 09:47:00
15 85 Mariola Mizerka-Gruszczyńska Zaniemyśl 09:47:00
17 72 Adam Ben Amer Poznań 11:12:00 w tym 4h kary za bpk
18 92 Maciej Zbierski Poznań 17:42:00 w tym 9h kary za bpk

 

AR

M-ce Nr start Nazwa Imię Nazwisko Imię Nazwisko Czas
1 102 AR Team Zuza Madaj Maciek Marcjanek 06:44:00
2 123 TS Olimpia Łukasz Grabowski Agnieszka Staniewska 07:00:00
Poza klas. 117 Rajd Konwalii & martombike.pl TEAM Maciej Kliniewski 07:11:00
3 120 Rajd Konwalii TEAM FM Franciszek Galla Marek Galla 07:13:00
4 118 Rajd Konwalii & On-Sight Jacek Galla Jan Ritter 07:42:00
5 121 Rajd Konwalii Team MM Mateusz Hoffmann Maciej Kłosowicz 07:52:00
6 101 31 BLT Piotr Jakubik Robert Halamus 07:53:00
7 107 MOKRE NOGI Czarek Wichniewicz Michał Fiedosiuk 07:55:00
8 110 orienteering.waw.pl / inov-8 Marcin Krasuski Sabina Ławniczak 07:56:00
9 119 Rajd Konwalii TEAM AW Władysław Sielicki Adrianna Kobusińska 08:03:00
10 111 Oriento Expresso Team Artur Bednarek Krzysztof Gruhn 08:33:00
11 113 Piękny i Bestia Karol Kłunejko Mikołaj Kabała 08:36:00
12 112 Orientuś Łódź Alicja Ewiak – Paszyńska Robert Ryminiecki 08:56:00
13 109 On-Sight / Walk Marek Muszyński Małgorzata Trawkowska 09:12:00
14 106 Masowy Klub Miłośników Białej Jarosław Konczalski Szymon Długosz 09:17:00
15 115 Przepraszam, którędy do domu? Bartłomiej Szalbierz Mikołaj Rozenkop 10:56:00
16 104 F&F Hubert Filipowski Michał Boros 11:40:00
17 116 Rajd Konwalii / On-Sight MIX Kasia Galla Magdalena Mazur 11:46:00
18 103 Arcon Team Paweł Słoma Piotr Miszczuk 11:58:00
19 122 SDM Jarosław Wojciechowski Katarzyna Wojciechowska 14:24:00
20 108 Nie Mamy Czasu Przemysław Łuczak Paweł Chołuj 15:07:00
DNS 114 pokonac siebie Bronisław Sulkowski Robert Jagiełka 15:07:00